Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Ciąża jest jednym z piękniejszych okresów w życiu kobiety. Nic więc dziwnego, że niektóre z przyszłych mam decydują się na sesje z brzuszkiem. Dzięki niej, przyszli rodzice mają piękną pamiątkę na całe życie. W studiu „Dzień Dobry TVN” Paula Tumala opowiedziała o tym, dlaczego podjęła decyzję o takich zdjęciach. – Te zdjęcia są takie, że nigdy nie będę się ich wstydzić – mówiła modelka.

Jakob Kosel i kulisy „Top Model”

Na castingach do nowego sezonu Top Model zgłosiły się setki kandydatów. Uczestnicy poprzednich edycji – Jakob Kosel oraz Karolina Pisarek pokazali kulisy programu i rozmawiali z kandydatami na tegorocznego zwycięzcę. Czego obawiali się najbardziej? Jakob Kosel opowiedział w studiu „Dzień Dobry TVN” czego możemy się spodziewać w najnowszym odcinku. Jak model wspomina swój pobyt w Domu Modelek?

Jak dobrze przygotować krewetki?

W kuchni programu Bartosz Lisek pokazał, w jaki sposób przygotować danie z krewetek, by wyszło jak najlepsze. Jakie tricki zdradził szef kuchni?

Przy kolacji rozmawiamy o śmierci

Marcin Sawicki miał możliwość rozmawiać z uczestnikami kolacji zorganizowanej przez rodzinę księdza Jana Kaczkowskiego o śmierci. Spotkania takie mają na celu zwrócić uwagę na to, co w życiu ważne. Zgromadzenie przy stole ma charakter bardzo intymny i pełen wzruszeń. Jak wyglądają?