Dzień Dobry TVN

sezon 34

Dzień Dobry TVN

Jaką siłę mają media społecznościowe? Jak można dobrze wykorzystać tysiące czy miliony obserwujących dane konto? – Większość osób w Polsce, które mają duże zasięgi nie wykorzystują ich w ogóle, wykorzystują tylko dla siebie, promując jakieś marki – powiedział Krzysztof Stanowski, dziennikarz. – Rzadko robią coś dobrego dla innych – dodał. Jak swoją obecność w mediach społecznościowych wykorzystują srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich w Tokio Maria Andrejszyk oraz dziennikarz Filip Chajzer?

Zosia walczy o najdroższy lek świata

Gośćmi „Dzień Dobry TVN” byli Dominika Bigos i Marcin Bigos, rodzice Zosi, która choruje na SMA. Jaką kwotę muszą zebrać na uratowanie swojej córki? Neurolog dr Anna Łusakowska wyjaśniła, na czym polega ta choroba. Jak przebiega leczenie?

Stylowy powrót do biura

Ewelina Rydzyńska doradziła, jak ubrać się do biura. Co jest modne? Na jakie akcesoria warto postawić?

Huragan Ida uderzył w USA

W niedzielę huragan Ida uderzył w południowe wybrzeże Stanów Zjednoczonych z siłą większą niż tragiczny w skutkach huragan Katrina w 2005 roku. Huraganowi towarzyszą intensywne opady deszczu i wiatr wiejący z prędkością do 240 km na godzinę. Jakie zniszczenia spowodował? Czy Amerykanie byli dobrze przygotowani na to uderzenie?