Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Wiele dziewczyn marzy o tym, by mieć brwi jak gwiazdy Instagrama. Lingeristka Karolina Mięsowicz opowiedziała o trendach, jakie panują trendy w makijażu brwi. Wyjaśniła, jak wygląda profesjonalny zabieg permanentnego makijażu brwi.

Jak ubrać balkon jesienią?

Jesień nadal pozwala na spędzanie czasu na świeżym powietrzu i korzystanie z balkonów i tarasów. Maja Popielarska doradziła, jak zaaranżować kącik i podpowiedziała, jakie rośliny najlepiej prezentują się o tej porze roku. – Jesień to nie tylko złote liście, ale też dużo kwiatów – powiedziała autorka programów ogrodniczych.

Kolory jesieni

Co zrobić, aby pelargonie przetrwały zimę i latem ponownie cieszyły oko i zdobiły ogród? Ogrodnik Dominik Strzelec pokazał, jak zadbać o kwiaty.

Prosta ryba w papilocie

Bartosz Lisek, szef kuchni, podzielił się przepisami na ryby. Pokazał, jak przygotować pstrąga w papilocie z warzywami.

Pigułka a spadek nastroju

Czy antykoncepcja hormonalna negatywnie wpływają na stan psychiczny kobiet i powoduje depresję? Na to pytanie w studiu „Dzień Dobry TVN” odpowiadała ginekolożka Beata Sterlińska-Tulimowska. – Jeżeli pacjentka wie, że jeżeli stanie się płaczliwa, jeżeli zauważy drastyczny spadek libido, trzeba z tym coś zrobić. Trzeba skontaktować się z lekarzem i poprosić, żeby spróbował dobrać inny lek – powiedziała specjalistka. – Przy czym nie każda kobieta może brać antykoncepcję – dodała.