Dzień Dobry TVN

sezon 34

Dzień Dobry TVN

Magdalena "Dziun" Malicka, była dziewczyna Tomasza Karolaka, znalazła szczęście u boku perkusisty Guns N' Roses Franka Ferrera. Jak odnajduje się w tej relacji? Jak się poznali? O swoim związku z muzykiem modelka opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”.

Co nowego w show-biznesie?

W studiu „Dzień Dobry TVN” Sandra Hajduk przedstawiła najnowsze wiadomości ze świata show-biznesu. Opowiedziała między innymi o setnych urodzinach Iris Apfel i nowinkach w relacji Kim Kardashian i Kanye’go Westa.

Prognoza pogody Bartka Jędrzejaka

Krakowska Pijalnia Zdrojowa, gdzie będzie można wypić lecznicze wody, jest już gotowa. Pierwszych klientów przyjmie 25 września. Na miejsce wybrał się Bartek Jędrzejak. Opowiedział również o prognozie pogody na dziś.

Ojcowie i wyprawy z dziećmi sam na sam

Są nadal osoby, które mają wątpliwości, czy ojciec poradzi sobie sam z dzieckiem na wakacjach. Zapominają, że takie wspólne wyprawy taty i malucha to doskonały sposób na wzmocnienie więzi, a także szansa na przeżycie niezwykłej przygody. Dlaczego jeszcze warto się na nią zdecydować? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli podróżnik Łukasz Długowski oraz organizator spływów kajakowych Dominik Gawriłow‎ z córką Leną.