Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Wrzesień otworzył czas eventów dla dzieci, dlatego Dorota Gardias wybrała się dzisiaj do Łodzi, gdzie organizowana jest impreza Kinder Niespodzianki. Prezenterka przedstawiła również prognozę pogody na niedzielę.

Rey w królestwie pomidora

Mikołaj Rey odwiedził Dolinę Loary, gdzie znajduje się zamek Louisa Alberta de Brogile. Posiadłość słynie z uprawy setek odmian pomidorów i ich przetwórstwa. Kucharz dowiedział się, co jest najważniejsze, by uzyskać jak najlepszy owoc. Rozmawiał również z tamtejszymi rolnikami na lokalnym festiwalu.

Pomidory od kuchni

W dzisiejszej kuchni „Dzień Dobry TVN” Mikołaj Rey opowiedział wiele ciekawostek o pomidorach. Jaka jest ich historia i jak trafiły do Polski?

Cena służby dla kraju

Żadna wojna nie jest wygrana, a cena jaką musi zapłacić za misję żołnierz jest ogromna. Jak mówi pułkownik Dariusz Dejenka, ich podstawowym zadaniem jest przeżyć. Jak wygląda życie po powrocie do kraju i rodziny? Czy praca, którą muszą włożyć by na nowo ułożyć relacje jest tego warta? W studiu programu nadkomisarz Krzysztof Sowiński oraz Mateusz Baczyński opowiedzieli o tym, jak wygląda praca antyterrorysty.