Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Bartek Jędrzejak pozdrawia z przedszkola Żółty Słonik

Prezenter pogody tym razem wybrał się do Ostrowi Mazowieckiej, gdzie odwiedził jedno z najpiękniejszych przedszkoli w Polsce.

Ivan Komarenko powraca z nową piosenką

Agnieszka Jastrzębska odwiedziła wokalistę w studiu, gdzie Komarenko nagrywa nowy utwór. Co się z nim działo? - Ja cały czas byłem, tylko dużo wyjeżdżałem za granicę . Prawda jest taka, że ja cały czas pracuję. Nie zależy mi na pojawianiu się non stop na ściankach - przyznał artysta. A co słychać w życiu uczuciowym Ivana?

Fit Loversi o popularności po programie „Ameryka Express” i…o ślubie

Popularni youtuberzy, choć nie wygrali „Ameryki Express”, to doszli do finału programu. Czy udział w show zmienił coś w ich związku? Jak reagują na plotki o kryzysie w narzeczeństwie?  - Dla nas to jest tak śmieszne, że aż ciekawie się to ogląda i czyta - przyznał Mateusz. A kiedy ślub?

„Milionerzy” z gwiazdami filmu „Miłość jest wszystkim”

W świątecznych odcinkach teleturnieju wezmą udział aktorzy filmu „Miłość jest wszystkim” - Aleksandra Adamska i Mateusz Damięcki oraz Patricia Kazadi i Olaf Lubaszenko. Jak bardzo się stresowali? - Co innego jest stracić swoje pieniądze, które chce się przeznaczyć dla siebie, a co innego jest stracić pieniądze, które ostatecznie mają pójść na cel fundacyjny - podkreślił prowadzący „Milionerów” Hubert Urbański.