Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

W tym roku na ekranach telewizorów oglądać będzie można już dwunastą edycję programu „Mam Talent!”. Już pierwszy odcinek pokazał, że zapowiada świetną sezon. W studiu „Dzień Dobry TVN” Maria Gawlik oraz Julian Waglewski opowiedzieli czym są akrobacje ikaryjskie. Od kiedy para trenuje tę dyscyplinę? Agustin Egurola zdradził co najbardziej go zachwyciło w ich występie.

Prognoza pogody

Dorota Gardias przedstawiła prognozę pogody na weekend. Gdzie w Polsce odnajdziemy jeszcze lato?

Magdalena Boczarska jako polska Mary Poppins

Magda Boczarska wcieliła się w postać Mary Poppins i w kawiarence „Dzień Dobry TVN” czytała dzieciom książki. Aktorka zdradziła, że była to jedna z jej ulubionych książek z dzieciństwa. Czy czytanie audiobooków jest trudnym zadaniem?

Sezon na grzyby otwarty

W kuchni programu specjalistka od grzybów Zofia Leszczyńska-Niziołek, zdradziła swoje rodzinne przypisy na wyśmienite dania. Jak przygotować prowansalskie grzanki z borowikami.

Polak skonstruował instrument projektu Leonarda da Vinci

Sławomir Zubrzycki skonstruował instrument wedle projektu Leonarda da Vinci. Viola organista to skrzyżowanie klawesynu z instrumentem smyczkowym. Jak wygląda? Muzyk w rozmowie z Kingą Burzyńską wytłumaczył, jak działa i opowiedział historię tego wynalazku.

Marszałek Piłsudski na dużym ekranie

Na wielkim ekranie pojawiła się niesamowita historia Józefa Piłsudskiego, w której główna rolę zagrał Borys Szyc. Historia opowiada o prywatnym życiu marszałka, który rozdarty był między dwie kobiety. W jedna z nich wcieliła się Maria Dębska, która wspólnie z reżyserem filmu Michałem Rosą oraz Janem Marczewskim opowiedziała o granej przez siebie postaci.