Dzień Dobry TVN

sezon 34

Dzień Dobry TVN

Rola islamu we współczesnym świecie, w tym szczególnie w Europie, to w ostatnich czasach temat szeroko dyskutowany. Czym jest islam i dlaczego nie można go utożsamiać ze skrajnym fundamentalizmem? O faktach i mitach na temat islamu w „Dzień Dobry Wakacje” opowiedziały Pracownia Bezpieczeństwa Kulturowego Collegium Civitas dr Magdalena El Ghamari oraz turkolożka i tłumaczka dr Agnieszka Aysen Kai.

Diana Kautz i jej prognoza pogody z warszawskiej łąki

Łąki kwietne są bardzo ważne dla utrzymania bioróżnorodności w środowisku naturalnym. Są domem dla owadów, ptaków i wielu innych organizmów. Warszawskim łąkom postanowiła przyjrzeć się Diana Kautz. Przy okazji opowiedziała o prognozie pogody na resztę weekendu.

Jakie są nowości programowe w jesiennej ramówce TVN?

TVN zaprezentowało niedawno nową ofertę programową. Jesienna ramówka to nie tylko nowości w kanałach telewizyjnych, ale również najnowsze produkcje dostępne tylko w serwisie Player czy w TVN24 GO. O owych nowościach w „Dzień Dobry Wakacje” opowiedzieli: dyrektor programowy TVN Edward Miszczak oraz dyrektor zarządzający player.pl Maciej Gozdowski.