Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Gościem „Dzień Dobry TVN” była miłośniczka grzybobrania Zofia Leszczyńska-Niziołek, która napisała książkę „Polowanie na grzyby”. – To jest bardzo subiektywna opowieść o  świecie grzybów, o mojej pasji grzybowej, o tym, jak fajnie jest chodzić po lesie i przynieść jedzenie do domu za darmo – powiedziała. W kuchni przygotowywała dania, w których główną rolę grały właśnie grzyby. Co znalazło się w jej menu?

Pogoda na dziś

Dorota Gardias przedstawiła prognozę pogody na cały dzień. Razem z Tomkiem Zielińskim zaprezentowała drem jump.

Seniorze! Nie otwieraj drzwi nieznajomemu

Łukasz Salwarowski, redaktor naczelny „Głosu Seniora”, opowiedział, jakie są nowe metody, którymi posługują się przestępcy, by oszukać starszych ludzi i wyłudzić od nich oszczędności życia. Podinsp. Magdalena Bieniak z Komendy Stołecznej Policji przedstawiła dane statystyczne dotyczące kradzieży „na wnuczka” w 2018 roku. Okazuje się, że w ten sposób dokonano 1554 przestępstw o łącznej wartości 63 mln zł. Na co powinni uważać seniorzy, by nie dali się nabrać coraz sprytniejszym złodziejom?

Serwis informacyjny

Katarzyna Zdanowicz przedstawiła najważniejsze informacje z kraju i ze świata.

Plotki z życia gwiazd

Mateusz Hładki przedstawił najważniejsze wiadomości ze świata show-biznesu. Wśród nich znalazły się informacje o polskim kandydacie do Oscara ora wspomnienie Amy Winehouse w rocznicę śmierci.

Druga siostra Mancewicz wyszła za mąż!

Natalia Mancewicz to kolejna siostra Rozalii, która wyszła za mąż. W tym szczególnym dniu towarzyszyła jej Barbara Pasek, które zrelacjonowała to wyjątkowe wydarzenie. Jak czuli się państwo młodzi i kto bawił się na weselu?

Mistrzynie Świata w Akrobatyce Powietrznej

Julia Wojciechowska i Antonina Trojanowska zdobyły mistrzostwo świata w akrobatyce powietrznej. W „Dzień Dobry TVN” opowiedziały o tej dyscyplinie, o przygotowaniach do mistrzostw i o emocjach, jakie im towarzyszyły. Zdradziły także, jakie mają plany na najbliższą przyszłość.