Dzień Dobry TVN

sezon 47

Dzień Dobry TVN

2 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dużego Rozmiaru. To idealna okazja, by porozmawiać o tym, jak dziś modelki plus size podbijają tę branżę. Dlaczego świat mody latami koncentrował się na bardzo szczupłym wzorcu sylwetki? - Moda pewnego czasu nie była przystosowana dla ludzi, nie mieliśmy jej kupować, tylko podziwiać - powiedział Michał Piróg, prowadzący „Top Model”. Jak przygodę w programie dla modelek wspomina uczestniczka 9. edycji Agata Wiśniewska?

Ubrania w stylu oversize

Świat modę oversize pokochał za wygodę, komfort i skuteczne podkreślenie kobiecych atutów. Kochają go zarówno entuzjastki praktycznych rozwiązań, jak i światowe ikony mody. Dziś w studiu „Dzień Dobry TVN” Paulina Mikulska zaproponowała najciekawsze stylizacje na jesień. Specjalistka między innymi przedstawiła sposób na luźny sweter i spódnicę oraz elegancką marynarkę przełamaną bieliźnianą braletką. Jak połączyć oversizowy trencz z szerokimi spodniami? Co jeszcze warto dodać do swojej szafy w nowym sezonie?

Mały rajdowiec o wielkich zdolnościach

Są takie osoby, o których mówi się, że w ich krwiobiegu płynie benzyna i tak jest właśnie w przypadku Borysa, ucznia 3. klasy szkoły podstawowej, który za kierownicą ma już 6-letnie doświadczenie. Dziś w trakcie treningu odwiedziła go Agata Zjawińska. Swoją pasją zaraził 9-latka jego ojciec, Ariel Piotrowski w przeszłości odnoszący sukcesy w rajdach samochodowych. Czy nasza reporterka dała się namówić na przejażdżkę z młodym kierowcą?

A może tak partyjkę szachów… pod wodą?

Szachy od jakiegoś czasu cieszą się ogromną popularnością, lecz mało kto wie, że rozgrywki odbywają się również pod wodą. Dziś mistrza świata w podwodnych szachach odwiedził Robert Stockinger. Podczas Olimpiady Sportów Umysłowych w Londynie Michał Mazurkiewicz pokonał nawet samego pomysłodawcę tej dyscypliny. Jak w grze pod wodą poradził sobie dziennikarz?