Dzień Dobry TVN

sezon 34

Dzień Dobry TVN

Do kolejnej metamorfozy uśmiechu zgłosiła się pani Bogumiła Rozkosz, która od wielu lat borykała się z niedopasowaną protezą i brakami w uzębieniu. Sprawiało jej to duży dyskomfort, na szczęście dzięki klinice Malo Clinic Warsaw odzyskała pewność siebie, a problemy z zębami odeszły w niepamięć. O przeprowadzonym zabiegu w dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedział stomatolog Armando Lopes oraz pani Bogumiła.

Muzeum Mazowieckie w Płocku

Bartek Jędrzejak odwiedził dziś wyjątkowe miejsce – Muzeum Mazowieckie w Płocku. Jakie eksponaty możemy tam podziwiać? Prezenter przedstawił również weekendową prognozę pogody. Jakie temperatury nas czekają?

Lekkie sałatki Sebastiana Olmy

W dzisiejszej kuchni „Dzień Dobry TVN” Sebastian Olma przygotował kilka lekkich dań. Jak przygotować pyszną sałatkę z owczym serem?

Jak wychować pieska?

Zazi Todd jest certyfikowaną psią behawiorystką oraz autorką bloga, poświęconego psychice czworonogów. O tym, co jest ważne, podczas wychowywania naszych psów, opowiedziała w rozmowie z Gabi Drzewiecką. A w studiu „Dzień Dobry TVN” Justyna Piesiewicz mówiła o zabawach, które uszczęśliwią naszych psich przyjaciół.