Dzień Dobry TVN

sezon 27

Dzień Dobry TVN

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Daria Ładocha przygotowywała dania na słodko i słono z masłem w roli głównej. Jak zrobić ziołową jajecznicę, risotto z cukinią, kruchą tartę z jabłkami oraz polędwicę z dorsza?

Odkrywamy Boliwię

Honorata Zapaśnik, dziennikarka mieszkająca w Meksyku, przygotowała dla „Dzień Dobry TVN” cykl materiałów z Boliwii. Jakich bohaterów spotkała?

Najsłynniejsza reporterka cholita z Boliwii

Yeanet Villegas Oblitas jest dziennikarką, działaczką społeczną i jedną z najbardziej rozpoznawalnych cholitas w Boliwii. – Zawsze uważano nas- rdzennych mieszkańców – za gorszych. Na szczęście dzisiaj jest już lepiej, chociaż niedawno znowu wróciła nienawiść do ludzi ze wsi – powiedziała.

Afrykarium i jego mieszkańcy

Prosto z Afrykarium przy wrocławskim zoo Bartek Jędrzejak przedstawił prognozę pogody na dziś.

Najlepszy polski głos w Ameryce

Polka Beata Poźniak jest jednym z najlepszych głosów w Ameryce. Niedawno została nagrodzona prestiżową nagrodą za najlepszy dubbing w grze komputerowej. Jak radziła sobie z pracą bez profesjonalnego studia nagraniowego?

Magiczny głos Zbigniewa Zamachowskiego

Niedawno Zbigniew Zamachowski stanął przed nowym wyzwaniem, jakim jest prowadzenie audycji radiowej, w której łączy swoje dwie pasję muzykę i kino. Jak odnajduje się w nowej roli?

Grzegorz Hyży – „Król nocy”

Na scenie „Dzień Dobry TVN” wystąpił Grzegorz Hyży z najnowszym utworem „Król nocy”.