Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Beata Woźniacka i Tomasz Głowski są opiekunami jeży. Kindze Burzyńskiej zdradzili, jak rozpoczęła się ich przygoda. Opowiedzieli także, dlaczego populacja jeży maleje i co można zrobić, by to zatrzymać.

Pogoda z widokiem na przyszłość

Bartek Jędrzejczyk przedstawił prognozę pogody na cały dzień. Zachęcał także do tego, by wyruszyć na jesienne spacery.

Szczepienia obowiązkowe!

Rodzice często zastanawiają się czy szczepić swoje dzieci. Ruch antyszczepionkowców przekonuje, że nie warto. Tymczasem lekarze alarmują, że grożą nam epidemie i powrót chorób, o których myśleliśmy, że są dawno minione. Wiele przedszkoli i żłobków przy przyjmowaniu dzieci do placówek postanowiło dać pierwszeństwo tym maluchom, które zostały zaszczepione. Co tym sądzą pedagodzy i rodzice?

Nie ma szczepień, nie ma żłobka i przedszkola?

Gośćmi „Dzień Dobry TVN” byli: ekspert w dziedzinie profilaktyki zakażeń Paweł Grzesiowski oraz rzecznik Głównego Inspektora Sanitarnego Jan Bondar, którzy rozmawiali o tym dlaczego warto stosować szczepienia i czy groźba niedostania się do przedszkola działa motywująco na rodziców?

Koniec sezonu na gofry

Jak wygląda Morze Bałtyckie po zakończeniu sezonu wakacyjnego? Czy można tam znaleźć turystów? I co przez resztę roku robią właściciele nadmorskich biznesów?

Singin’ Birds – „Trzynastego”

Na scenie „Dzień Dobry TVN” wystąpił zespół Singin’ Bird, który wykonał utwór „Trzynastego”.

13. wszystko zdarzyć się może…

Popularyzator wiedzy opowiedział o tym, dlaczego ludzie uważają trzynastkę z pechową liczbę, a piątek 13. za najgorszy dzień w roku. Jakich liczb unikają przedstawiciele innych kultur? A jakie liczby przynoszą szczęście?