Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Goście „Dzień Dobry TVN” doradca wizerunkowy Maja Sablewska, model Jakob Kosel i aktor Rafał Rutkowski opowiedzieli o swoim życiu w mieście. Czy jeżdżą ze słoikami ze swoich rodzinnych miejscowości? – Herbem Warszawy powinien być słoik, a nie syrena – powiedział Rutkowski. Jakie były ich początki w dużym mieście? – Wsiadając do pociągu miałam jedną torbę i czterysta sześćdziesiąt złotych – zdradziła Sablewska. Jaka była jej pierwsza praca? Psycholog Sylwia Miller wyjaśniła, co jest najbardziej stresujące w zmianie miejsca zamieszkania.

Jak pies z kotem?

Właściciele psów i kotów opowiedzieli, jak wygląda opieka nad czworonogami. Jak układają się relacje między psami i kotami? – Na co dzień cudownie się zgrali – powiedziała Olga Wojdowicz. – Kot nie może mieć jedzenia w miejscu dostępnym dla psów, bo mu zjedzą – dodała.

Czym karmić czworonoga?

Ekspert ds. żywienia zwierząt dr Jacek Wilczak wyjaśnił, czym karmić czworonoga. – W przypadku kota musimy mu dostarczać małych porcji, bardzo często – zaznaczył. Czego potrzebuje kot, a czego pies w swojej karmie?