Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Moulin Rouge to najstarszy kabaret Francji, który obchodzi 130-lecie działalności. Pracuje tam wielu wybitnych artystów, tancerzy, choreografów, kostiumografów. Gośćmi „Dzień Dobry TVN” były tancerki: Mathilde Tutiaux i Justyna Zientek, oraz dyrektor generalny Moulin Rouge Jean-Victor Clerico. Opowiedzieli oni o historii kabaretu, pracy nad każdym pokazem i o tym, jak można zostać tancerzem w Moulin Rouge.

Pływanie synchroniczne, czyli akrobatyka w wodzie

Pływanie synchroniczne to jedna z najpiękniejszych dyscyplin sportu, a jednocześnie jedna z najtrudniejszych. Bartek Jędrzejak sprawdził, jak wyglądają treningi pływackie.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak zaprezentował prognozę pogody na cały dzień. Czy Dorian zagraża Polsce?

Strzelał z wiatrówki w kierunku placu zabaw

W ostatnich dniach media obiegła wiadomość o 27-letnim mężczyźnie z Wrocławia, który postanowił przetestować wiatrówkę, strzelając z okna, a pociski trafiały do pobliskiego parku. A to nie jedyny taki przypadek. W studiu o legalności broni i bezpieczeństwie rozmawiali: Jarosław Walczuk ze stowarzyszenia „Firearms United” i były policjant Maciej Karczyński.

Historia babci Ewy wzruszyła Polaków

Historia okradzionej pani Ewy poruszyła Polaków, którzy zmobilizowali się i dzięki wsparciu fundacji „Serca dla maluszka” wspólnie zebrali prawie pół miliona złotych dla 99-latki. Pani Ewa nie była w stanie ukryć wdzięczności za okazaną jej pomoc. – Tyle dobrych ludzi jest na świecie – dodała.

Od 14 września zmiany w bankowości

W związku z wejściem w życie nowej dyrektywy od 14 września nastąpią zmiany w bankowości mobilnej i transakcjach bezgotówkowych. O szczegółach opowiedział dziekan Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie dr Maciej Kawecki. – Chodzi o walkę z ogromną liczbą wyłudzeń, kradzieży kart kredytowych – powiedział ekspert.