Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Polacy wydają 3,5 mld zł rocznie na zwierzęta domowe. – Wydaje się, że główny koszt posiadania takiego zwierzęcia to jest zakup, a to niestety jest dopiero początek – powiedziała Agnieszka Rakowiecka, miłośniczka psów i lekarz weterynarii. Ile zatem kosztuje „wyprawka” dla psa? Na czym warto zaoszczędzić?

Nasi drodzy podopieczni

– Pies nie jest w stanie sprostać oczekiwaniom ludzkim. Jest zwierzęciem, ma mnóstwo fantastycznych cech, za które możemy psa uwielbiać, podziwiać, kochać, ale jednak nie jest człowiekiem w futrze na czterech nogach – powiedziała  behawiorystka Aneta Awtoniuk. W studiu „Dzień Dobry TVN” dziennikarka Gabi Drzewiecka zdradziła, jak traktuje swoje psy. A Karolina Mieszkowska, właścicielka  sklepu z odzieżą i gadżetami dla psów, pokazała, jakie rzeczy ludzie najchętniej kupują swoim pupilom.

Sezonowa kuchnia jest najzdrowsza

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Katarzyna Błażejewska-Stuhr i Marcin Molik przygotowali pyszne i zdrowe sezonowe dania. Co znalazło się w ich menu?

Skąd najczęściej biorą się przebarwienia?

Jolanta Wypler, lekarz medycyny estetycznej, opowiedziała skąd biorą się przebarwienia i kogo najczęściej dotyczy ten problem. Czy za każdym razem, gdy je zauważymy, musimy udać się do lekarza? W jaki sposób można się ich pozbyć?