Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Czy Polki nie mają stylu?

Ostatnio na jednym z zagranicznych portali internetowych pojawiły się krytyczne wpisy o guście Polek. Czego dokładnie dotyczyły komentarze? Specjaliści ze świata mody opowiedzieli o najczęściej popełnianych przez Polki błędach. Jakie mają dla nich rady? – Chodzi o to, żeby wyrażać siebie, pokazać swoją osobowość, a nie przebierać się i udawać kogoś innego – wyjaśniła projektantka Anna Banaczek. Ekspert ds. społecznych zachowań kobiet Katarzyna Pawlikowska, stylistka Malwina Wędzikowska oraz aktorka Aldona Jankowska również opowiedziały o stylu Polek. Czy pozwalają sobie na więcej w modzie?

Pokaz mody na rzecz Muzeum Narodowego w Warszawie

W Muzeum Narodowym w Warszawie odbył się wyjątkowy pokaz mody. Stowarzyszenie Przyjaciół Muzeum Narodowego zaprosiło do współpracy czołowych polskich projektantów. Z myślą o tym wieczorze powstały wieczorowe suknie, które zaprezentowały znane i cenione kobiety. Wszystkie kreacje trafiły na licytację. Jak Agata Kulesza, Katarzyna Sokołowska, czy Lidia Popiel czuły się w roli modelek? Gwiazdy opowiedziały Mateuszowi Hładkiemu o swoich udziale w pokazie. Jakie trendy będą obowiązywać w przyszłym sezonie?

Sałatka z ciecierzycą z przepisu Piotra Kucharskiego

Piotr Kucharski pokazał swój przepis na bardzo prostą sałatkę z ciecierzycą i czerwoną papryką i miętą. Jaki sos najlepiej do niej pasuje?

Pomysł na warzywną zapiekankę

Zapiekanka makaronowa z warzywami to ulubieniec wielu. Jak przygotować wersję z brukselką, burakami, pomidorkami koktajlowymi i sosem orzechowym?

Leszek Naziemiec - przepłynął kilometr na wodach Antarktydy

Fizjoterapeuta i psycholog Leszek Naziemiec w wyścigu pływackim na Antarktydzie zajął piąte miejsce. Trasa jaką pokonał wynosiła kilometr, a woda, w której płynął miała -1,2 st. Celsjusza. Jak tego dokonał? Sportowiec opowiedział o swoich zmaganiach i przygotowaniach do wyścigu. – Trening termiczny wykonywałem w mroźni spożywczej u kolegi – zdradził.

Jak dbać o dziąsła?

W kawiarence „Dzień Dobry TVN” od samego rana można było skorzystać z porad dentystycznych ekspertów. O tym, jak dobrze dbać o nasze dziąsła Katarzyna Jaroszyńska rozmawiała z periodontologiem prof. Ewą Iwanicką-Grzegorek. - Nie zwracamy uwagi na pewne symptomy, na pewne objawy. Szczotkujemy zęby i widzimy na szczoteczce, że jest krwawienie, my to lekceważymy – wyjaśniła.