Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

W minioną niedzielę na stadionie Legii Warszawa odbył się charytatywny Wielki Mecz między drużyną TVN a drużyną WOŚP. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem ekipy TVN. Takie zmagania organizowane są już od piętnastu lat, przez Fundację TVN „Nie jesteś sam”. Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z uczestnikami menu o tym, jakie funkcje w swoim zespole pełnili.

Plotki z showbiznesu

W studiu „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Jastrzębska zdradziła najnowsze plotki ze świata gwiazd. Media donoszą, że Angelina Jolie jest w związku z Bradleyem Cooperem, który niedawno rozstał się z Iriną Shayk. Czy te doniesienia okażą się prawdą?

Czas na dynię

W dzisiejszej kuchni programu Sebastian Krauzowicz zdradził swoje sposoby na dynię, na którą już niebawem będzie sezon. Przygotował z niej kokosową potrawkę, na bazie soczewicy. Jaki jest na nią przepis?

Przegląd prasy Andrzeja Stankiewicza

W programie Andrzej Stankiewicz opowiedział o tym, jakie tematy w ostatnich dniach znalazły się w krajowej prasie. Dziennikarz zwrócił uwagę na przepychanki polityczne oraz artykuły na temat tajnego majątku premiera Morawieckiego. O czym jeszcze przeczytamy w gazetach?