Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Jak wyglądał Wielki Mecz i kto najlepiej zaprezentował się na murawie? – Robert Stockinger to jest MVP tego spotkania. Dwie bramki! To jest Cristiano Ronaldo drużyny TVN – tak o dziennikarzu powiedział były piłkarz Radosław Majdan.

Uwaga! Agresywne dzieci

Jedenastolatkowie pobili dziewięcioletniego kolegę. Ośmioletni uczeń podbił dwie nauczycielki. Skąd bierze się brutalność i agresja wśród coraz młodszych dzieci? W jaki sposób powinni reagować rodzice i pedagodzy? Na te pytania odpowiedział publicysta i nauczyciel Jan Wróbel.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak przedstawił prognozę pogody na cały dzień.

Ramoneska – dla każdej z nas?

Jaka jest historia najbardziej popularnej kurtki skórzanej – ramoneski? Jaki krój wybrać, z czego powinna być uszyta? O tym opowiedział stylista Adam Chowański. Zaproponował także trzy stylizacje, w których główną rolę grała ramoneska.

Filip szuka bohaterki reportażu

Filip Chajzer wyruszył na poszukiwania starszej pani – bohaterki reportażu „Ławka (a)społeczna” – aby pomóc jest i dobrać jej odpowiedni aparat słuchowy. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

W lustrzanym odbiciu

Bartek Jędrzejak udał się do Portu Czerniakowskiego i sprawdził, czy można mieszkać na wodzie? I to nie w zwyczajnym baraku, a w pięknym, nowoczesnym domu?

Dzieci z FAS

9 września jest Światowym Dniem FAS. FAS, czyli alkoholowy zespół płodowy, występuje u dzieci, których matki spożywały alkohol w ciąży. Rocznie w Polsce rodzi się 9 tys. dzieci ze spektrum zaburzeń płodowego zespołu alkoholowego. Takie dzieci najczęściej trafiają do rodzin zastępczych. – Można pracować z dziećmi, można niektóre rzeczy skorygować, można paru odruchów nauczyć. Natomiast to jest skaza, która jest z dzieckiem przez całe życie – powiedziała Marta Libiszowska-Jóźwiak z fundacji „Dom z Łodzi”.

Nie pij w ciąży

W studiu „Dzień Dobry TVN” o tragicznych skutkach picia w ciąży rozmawiały Anna Tomiczek, psycholog, oraz Aleksandra Radomska, blogerka, mama Leny.