Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Robinson to nazwa człowieka, którzy po kapitulacji Powstania warszawskiego  zdecydował się na pozostanie w mieście i ukrywanie się przed Niemcami w jego ruinach. Wacław Gluth-Nowowiejski jest jednym z ostatnich żyjących warszawskich Robinsonów. Dlaczego zdecydował się na tak ryzykowne życie i jak ono wyglądało?

Kim byli Robinsonowie Warszawscy?

W studiu „Dzień Dobry TVN” dziennikarka i pisarka Patrycja Bukalska opowiedziała o bohaterskich Robinsonach, którzy zdecydowali się pozostać w zrujnowanym mieście po upadku Powstania warszawskiego. Jak wyglądało życie w Warszawie w tamtym okresie? Skąd brali żywność i wodę?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak odwiedził pierwszą w Polsce Szkołę dla Syren, gdzie odbywa się nauka pływania w syrenim ogonie. Co trzeba zrobić, żeby dołączyć do grupy syren? Prezenter przedstawił również prognozę pogody na dziś.

Maciej Musiał w … „Pułapce”

Katarzyna Jaroszyńska spotkała się z Maciejem Musiałem, który gra Artura w serialu „Pułapka”. Aktor opowiedział o bohaterze, w którego się wcielił oraz o swojej największej pasji, czyli samochodach retro.

Kulinarne sposoby na pieczonego łososia

W kuchni programu zwyciężczyni 7. edycji „MasterChefa” Ola Nguyen zdradziła wspaniały przepis na pieczonego łososia. Jak go przyrządzić?

Już dziś Wielki Mecz WOŚP kontra TVN

Na stadionie Legii w Warszawie Robert Stockinger porozmawiał z przedstawicielami drużyny TVN. Jakie nastroje panują w zespole?