Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

W jednym z krakowskich szpitali przyszła na świat dziewczynka. Nie byłoby to nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że dziecko urodziło się 56 dni, po tym jak zmarła jego matka. Specjaliści, którzy brali udział w zabiegu cesarskiego cięcia wyjaśnili, jak udało się tego dokonać.

Dziewczynka urodziła się 56 dni po śmierci mózgu matki

W studiu „Dzień Dobry TVN” kierownik Oddziału Położnictwa i Perinatologii SU w Krakowie prof. Hubert Huras opowiedział, dlaczego zdecydowali się na późniejszy poród oraz jakie były największe problemy przy tym szczególnym przypadku. Dr Wojciech Serednicki z Centrum Urazowego Medycyny Ratunkowej i Katastrof przedstawił również, jak wyglądała współpraca z rodziną pacjentki.

Kulinarne sposoby na pieczonego łososia

W kuchni programu zwyciężczyni 7. edycji „MasterChefa” Ola Nguyen pokazała sposób na przyrządzenie pysznego łososia w wersji niskokalorycznej. Co można dodać do ryby, żeby dopełnić danie?

Kajakarki na medal

Kajakarstwo to dyscyplina sportowa, która jest bardzo trudna i wymagająca. Reprezentantki Polski opowiedziały, jakie były początki ich kariery oraz na czym warto się skupić chcąc uprawiać ten sport. Jak wygląda dzień kajakarki? Co jest najtrudniejsze?

Już dziś Wielki Mecz WOŚP kontra TVN

Na stadionie Legii w Warszawie Robert Stockinger porozmawiał z przedstawicielami drużyny WOŚP. Jakie nastroje panują w zespole?