Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

„Top model” jest programem o modzie, który pozwala uczestnikom na spełnienie swoich marzeń i pomaga w rozwinięciu kariery na wybiegu. Dawid Woskanian jest jednym z uczestników najnowszej edycji programu. Chłopak cierpi na zespół Tourett’a, jednak nie jest w stanie zatrzymać go w podążaniu za swoimi pasjami.

Jego historia doprowadziła do łez jury „Top Model”

W studiu „Dzień dobry TVN” Dawid Woskanian, jeden z uczestników najnowszej edycji „Top Model”, opowiedział o swojej chorobie – zespole Tourett’a. Chłopak wyjaśnił, jakie są objawy tego schorzenia i w jaki sposób można je kontrolować. Siostry Dawida Anna i Lena wyznały, że to one namówiły brata na udział w programie. Czy Dawid zostanie zwycięzcą kolejnej edycji programu?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak odwiedził pierwszą w Polsce Szkołę dla Syren, gdzie odbywa się nauka pływania w syrenim ogonie. Jak taki sport wpływa na sylwetkę? Prezenter przedstawił również prognozę pogody na dziś.

Kulisy Festiwalu Filmowego w Wenecji

W Wenecji odbywa się obecnie 76. Festiwal Filmowy. Piotr Wojtasik odwiedził to piękne miejsce, gdzie spotkał się między innymi z Agnieszką Dygant i Małgorzatą Kożuchowską. Aktorzy opowiedzieli o gościnności Włochów oraz o atmosferze wokół całego wydarzenia. Co warto zobaczyć i zrobić w Wenecji? Jakie atrakcje przewidziane są na Festiwal Fimowy?

Już dziś Wielki Mecz WOŚP kontra TVN

Już w krótce rozpocznie się coroczny Wielki Mecz WOŚP kontra TVN. Na stadionie Legii w Warszawie Robert Stockinger porozmawiał z przedstawicielami drużyny WOSP. Jakie nastroje panują przed rozgrywką?