Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Bohaterka programu „Sędzia Anna Maria Wesołowska” opowiedziała o ostatnim roku, który był dla niej bardzo trudnym czasem. Przeszła poważną operację, zmarł jej mąż oraz spotkała się z internetową falą hejtu. Jak udało jej się przetrwać ten ciężki okres? Co daje jej siłę do dalszego działania?

Joanna Kurowska z córką Zosią Świątkiewicz

W studiu programu aktorka Joanna Kurkowska oraz jej córka Zosia Świątkiewicz opowiedziały o swojej relacji oraz o tym, jak radziły sobie w trakcie kryzysów. Na czym należy się skupić w trudnych sytuacjach życiowych? Czy mama może być też najlepszą przyjaciółką?

Jakub Kasprzak w kuchni

Kucharz Jakub Kasprzak przygotował pyszne leczo w dwóch wersjach oraz zaproponował dodatki do tego dania. Jaki jest przepis na podpłomyki?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak w Poznaniu odwiedził Kolorowe Miasteczko Kinder Niespodzianki. Jakie atrakcje czekają na dzieci? Prezenter przedstawił również prognozę pogody na dziś.

Kto dostanie się do domu Wielkiego Brata?

Już wkrótce rozpocznie się kolejny sezon popularnego programu Big Brother. Kto stara się o wejście do domu Wielkiego Brata?

Kto powinien wejść do domu Wielkiego Brata?

Martyna, Seweryn i Wiktoria to kandydaci do nowej edycji Big Brothera. Przez najbliższy czas będą walczyć o głosy widzów, którzy zdecydują, kto z nich będzie uczestniczył w programie. W studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli o castingu oraz przekonywali widzów, dlaczego zasługują na głosy. Czego spodziewać się po kandydatach?

Jak wyglądają przygotowania do Wielkiego Meczu?

Już wkrótce odbędzie się piłkarskie starcie drużyn WOŚP i TVN. Jakie są nastroje obu drużyn?