Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Hubert Hurkacz tenisem zainteresował się już, gdy miał pięć lat. Dziś ma 22 lata i jest sklasyfikowany na 35. miejscu w rankingu ATP. Pod koniec sierpnia wygrał swój pierwszy turniej ATP i powtórzył tym samym wyczyn Wojciecha Fibaka z 1982 roku. Tenisista opowiedział o swojej karierze w „Dzień Dobry TVN”. Co o jego ścieżce sądzą rodzice?

Magda Steczkowska o musicalu dla dzieci

Bartek Jędrzejak spotkał się z Magdą Steczkowską, która opowiedziała mu o wyjątkowym musicalu na Arenie Poznańskiej dla dzieci, w którym bierze udział. Jakie atrakcje oferuje?

Mikołaj Rey na tropie ryb we Włoszech

Mikołaj Rey wybrał się do Comacchio, żeby spróbować słynnych na cały świat węgorzy z Doliny Comacchio. Z jakich jeszcze ryb słynie okoliczna kuchnia? Podróżnik i smakosz wybrał się również do pięknego miasta Modena, które słynie z octu balsamicznego, parmezanu, szynki modeńskiej, wina Lambrusco i tortellini. Jakie atrakcje tam na niego czekały?

Sprawdzony przepis na aromatyczne leczo

Jakub Kasprzak w kuchni programu zaczął produkcje swojego rybnego leczo. Jaką rybę wybrał? - Zaczynamy od masła, cebuli i czosnku – wyjaśnił.

Jak wyglądają przygotowania do Wielkiego Meczu?

Już za chwilę odbędzie się piłkarskie starcie drużyn WOŚP i TVN. Robert Stockinger postanowił sprawdzić morale obu drużyn i stan murawy przed jutrzejszym pojedynkiem. Czy będzie to raczej zabawa, czy poważne starcie? – To wyjątkowy mecz – wyjaśnił Tomasz Iwan.