Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Julia Wróblewska - cena popularności

Jako 6-latka zagrała w filmie "Tylko mnie kochaj" u boku Macieja Zakościelnego, później były trzy części "Listów do M." oraz serial "M jak miłość". Dziś Julia ma 20 lat i dorobek, jakiego może pozazdrościć jej niejedna aktorka. Ale jak się okazuje, taka sława i rozpoznawalność mają swoją cenę. - Dla mnie granie w tych filmach, serialach było po prostu fajną zabawą, sposobem na życie. Innego życia tak naprawdę nie znałam - zdradziła Julia Wróblewska w "Dzień Dobry TVN".

#10yearschallenge – jak zmieniły się gwiazdy?

Agnieszka Jastrzębska przygotowała dla widzów specjalną niespodziankę. W przepastnych archiwach "Dzień Dobry TVN" odnalazła nagrania gwiazd sprzed dziesięciu lat. Jak wyglądała Joanna Brodzik, a jak Marcin Prokop? Kogo jeszcze pokazała nam Agnieszka Jastrzębska?

Ile lat ma Małgosia Rozenek-Majdan?

W sieci wciąż krążą domysły na temat wieku Perfekcyjnej Pani Domu. Sama zainteresowana śmieje się z nich i mówi, że wszystko jest do ustalenia. A co o tym zamieszaniu z wiekiem żony twierdzi Radosław Majdan?

Jak Marina wspomina swój udział w serialu "39 i pół"?

Dokładnie 10 lat temu Marina zagrała w serialu córkę Dariusza Jankowskiego (w tej roli Tomasz Karolak), która nagle pojawiła się w jego życiu i nieźle przy tym namieszała. Jak Marina wspomina tamte lata?

Pogoda Bartka Jędrzejaka

Bartek Jędrzejak odwiedził Białkę Tatrzańską, w której można korzystać zarówno z uroków narciarskich stoków, jak i ciepłych wód termalnych. Jaka dziś czeka nas pogoda?

Cuda z soczewicy

Piotr Kucharski wziął na warsztat soczewicę. Co dziś przygotuje w kuchni "Dzień Dobry TVN"?