Dzień Dobry TVN

sezon 46

Dzień Dobry TVN

Sebastian Karpiel-Bułecka zagościł w studiu „Dzień Dobry TVN”, by opowiedzieć nieco więcej o nowym singlu. - To utwór, który opowiada o pięknych momentach w życiu, które chcielibyśmy zatrzymać na dłużej - wyznał muzyk. Kiedy ukaże się nowa płyta zakopiańskiego zespołu Zakopower? Jaka prywatnie jest jego żona, prowadząca program Paulina Krupińska-Karpiel?

Pustynia pod Warszawą

Dziś Bartek Jędrzejak postanowił wybrać się na pustynię. Ten niesamowity i zaskakujący krajobraz czeka na nas w Puszczy Kampinoskiej. Korzystając z okazji prezenter przedstawił prognozę pogody na dziś. Jakie temperatury nas czekają? Czy wrzesień będzie równie ciepłym miesiącem?

Wytrawne jabłka w kuchni Andrzeja Polana

W kuchni „Dzień Dobry TVN” królowały dziś jabłka. Na ich bazie Andrzej Polan postanowił przygotować pizzę, pieczonego kurczaka oraz jedno z ulubionych dań kuchni polskiej, czyli placki ziemniaczane. Jaki wyjątkowy sos do nich podał?

Zakopower w utworze "Chwila"

Na scenie „Dzień Dobry TVN” zagościł dziś długo wyczekiwany zespół Zakopower. Zakopiańscy muzycy zaprezentowali swój nowy singiel „Chwila”.