Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

W sporze jaki wybuchł na francuskiej wyspie Oléron, miedzy właścicielką koguta Maurice'a, a sąsiadami, sąd wydał wyrok na korzyść pani Corinne - właścicielki koguta. W „Dzień Dobry TVN” o tej specyficznej sprawie opowiedziała behawiorystka zwierząt Aneta Awtoniuk.

Jakub Kasprzak i przepis na idealne leczo

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Jakub Kasprzak pokazał przepis na idealne węgierskie leczo. Czym leczo różni się od ragu? – Sekret leczo polega na smalcu – zdradził. Jakich warzyw użył kucharz?

Agnieszka Jastrzębska i relacja z Balu Fundacji TVN „Nie jesteś sam”

Gwiazdy na 10. jubileuszowym Balu Fundacji TVN 2019 wyglądały olśniewająco - wiele tych kreacji zapamiętamy na długo. Celem tego wydarzenia było zebranie pieniędzy na cele charytatywne. W tym roku były to aż 2 miliony złotych. Rekordowa kwota zostanie przekazana na wspieranie chorych dzieci, które są podopiecznymi fundacji. Co o tym wydarzeniu opowiedziały gwiazdy? – Warto być tu i teraz – podsumowała Violeta Kołakowska. W studiu „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Jastrzębska omówiła również kreacje gwiazd.

Niezwykły występ Edyty Górniak podczas Balu Fundacji „Nie jesteś sam”

Podczas Balu Fundacji TVN „Nie jesteś sam” Edyta Górniak wykonała wzruszającą piosenkę „Dziwny jest ten świat”. O swoim występie opowiedziała w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.