Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Po dwóch latach, do kin trafiła kontynuacja kultowej powieści Stephena Kinga „To”. W kolejnej części horroru w jedną z głównych ról wciela się James McAvoy, z którym udało się porozmawiać Annie Wendzikowskiej. Reporterka spytała go o to, dlaczego zdecydował się zagrać produkcji. Dziennikarka dowiedziała się również, czego tak naprawdę boi się aktor.

Strach się bać, czyli horrory wszech czasów

W studiu „Dzień Dobry TVN” Anna Wendzikowska opowiedziała różne ciekawostki na temat horrorów, które odniosły ogromne sukcesy na całym świecie. Ile par drzwi zostało zniszczonych, podczas nagrywania jednej z najbardziej znanych scen z „Lśnienia” i dlaczego Stephen King nie znosi tego filmu? O jakich innych mrożących krew w żyłach produkcjach mówiła reporterka?

Kuchnia końcem lata pachnąca

Wchodzimy w sezon, kiedy w sklepach i na przydomowych bazarkach dostaniemy najsmaczniejsze warzywa i owoce. Pomidory, śliwki i jabłka – na tych produktach w dzisiejszej kuchni programu skupił się Andrzej Polan. Jak przygotować wyśmienitą pomidorową?

Sprząta okolicę, bo nie lubi bałaganu

Pan Waldemar nazywany jest „Supermenem ze Świdnicy”. Jest emerytowanym pocztowcem, a w swoim wolnym czasie walczy z zaśmiecaniem środowiska, dobrowolnie sprzątając okolicę. Gmina nawet nie nadąża wywozić tych śmieci po nim – mówił sołtys wsi Jagodnik Mirosław Szymczak. Co motywuje go do takiego działania?

Mała inicjatywa – ogromna zmiana

W studiu programu gośćmi byli Katarzyna Gizińska i Sebastian Grądalski, którzy są organizatorami Sąsiedzkiej Inicjatywy oraz działaczka społeczna Anna Ojer. Małżeństwo opowiedziało o swoim pomyśle na muzyczne spotkania sąsiedzkie. Co ich do tego zainspirowało?