Dzień Dobry TVN

sezon 39

Dzień Dobry TVN

Mateusz Hładki w Teatrze Polonia odwiedził Joannę Liszowską i zadał jej kilka pytań. Ile zazwyczaj potrzebuje czasu, by przygotować się do spektaklu? Co najbardziej lubi w sobie aktorka, a jakie rzeczy by najchętniej zmieniła? Dziś również prowadzący program „Dzień Dobry TVN” musieli zmierzyć się z zaskakującymi pytaniami dziennikarza. Czego się o nich dowiedzieliśmy?

Co słychać w show-biznesie?

W studiu programu Mateusz Hładki opowiedział o najnowszych i najciekawszych wydarzeniach ze świata gwiazd. Ile milionów zgarnie Adele za serię koncertów w Los Angeles? A z kim niedawno zaręczył się Brooklyn Beckham?

Pogoda z Muzeum Pyry

Diana Kautz wraz z kamerą „Dzień Dobry TVN” odwiedziła dziś poznańskie Muzeum Pyry. Od czego zaczyna się każde zwiedzanie i dlaczego warto odwiedzić to miejsce podczas ferii zimowych? A jaka czeka nas pogoda w nadchodzący weekend?

Śpiewający hydraulik

Kev Crane to angielski hydraulik, który od wielu lat śpiewa hobbystycznie. Jak to się stało, że remont pewnej łazienki przyniósł mu kontrakt muzyczny i pierwszy wydany album? Na ten temat rozmawiał z dziennikarką Anną Senkarą. Czy zastanawiał się kiedyś nad założeniem własnego zespołu?