Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

W studiu „Dzień Dobry TVN” swoje umiejętności skakania na skakance zaprezentowali Kacper i Damian. Ile kalorii spalają podczas treningu?

Dlaczego nie należy zostawiać dowodu osobistego pod zastaw?

Prośby o zostawienie dowodu osobistego słyszymy często w hotelach, pensjonatach czy wypożyczalniach sprzętu sportowego.  Takie działanie jest jednak nielegalne. Dlaczego? O tym w programie opowiedział radca prawny Paweł Janc. Czym grozi udostępnianie swoich danych osobowych?

Bażant Donald i jego poszukiwania domu

W schronisku w Lublinie pojawił się bażant przypominający Donalda Trumpa. Skąd się tam wziął? Robert Stockinger spotkał się z opiekunem ptaka Rafałem Atoniszewskim i szefem egzotarium Bartłomiejem Goszkowskim, którzy opowiedzieli o Donaldzie.

Michał Dziedzic i najnowsze informacji z show-biznesu

W studiu „Dzień Dobry TVN” Michał Dziedzic podzielił się najnowszymi wiadomościami ze świata gwiazd. Opowiedział między innymi o oświadczynach Pameli Anderson i kontrowersyjnym zdjęciu z wózkiem Maffashion.

Co nowego słychać w polskiej prasie?

O informacjach z pierwszych stron polskich gazet w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała Diana Rudnik.

Co grozi za przekręcony licznik w samochodzie?

Katarzyna Jaroszyńska spotkała się z Radosławem Kobrysiem z Komendy Głównej Policji, by porozmawiać o nowym przepisie, który wszedł w życie 1 stycznia. Mówi on o tym, że jeśli mamy przekręcony licznik w samochodzie, to grozi nam od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Jak policjanci podczas kontroli sprawdzają stan takiego licznika?

Jakie są objawy niedosłuchu u dziecka?

Rodzice często nie zwracają uwagi na pierwsze sygnały niedosłuchu u dziecka, zwłaszcza kiedy często ma katar. Nie należy tego bagatelizować, bo powracające infekcje mogą prowadzić do poważnego uszkodzenia ucha, a w konsekwencji - problemów ze słuchem. Co powinno nas zaniepokoić? Kiedy się udać do specjalisty? O tym opowiedział otolaryngolog dr. Michał Wątróbski.