Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Aktorki i siostry Sonia Bohosiewicz i Maja Bohosiewicz oraz bracia sportowiec Alex Borsuk i kitesurfer Victor Borsuk opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN” o swoich relacjach. Czy między siostrami Bohosiewicz była rywalizacja? – Jeszcze nigdy się ze sobą nie pokłóciłyśmy – zaznaczyła Maja. Gdzie Sonia zabierała swoją siostrę? A jak wyglądało dzieciństwo braci Borsuk? – Wieczna rywalizacja w sportach, w osiągnięciach naukowych – powiedział Alex. – Ogromną rolą jest rola rodzica, żeby tak pokierować, żeby ta bliskość jednak między dziećmi była – podkreśliła Sonia.

Jak zachować higienę w komunikacji miejskiej?

Z badań wynika, że w komunikacji miejskiej znajduje się wiele bakterii, insektów i drobnoustrojów, które mogą powodować różne choroby. – Możemy się spodziewać chorób zakaźnych przenoszonych drogą kropelkową i drogą kontaktową – powiedziała Aneta Bardoń, kierownik Oddziału Przeciwepidemicznego WSSE w Gdańsku. W jakich miejscach jest najwięcej bakterii w środkach transportu miejskiego? Jak zachować higienę w miejskich środkach transportu?

W czym chodzić po domu?

Monika Jurczyk doradziła, w co można się przebrać, gdy wrócimy do domu z pracy. Osobista stylistka przygotowała trzy stylizacje. – Bardzo ważne, żeby rzeczy nie miały sztucznych domieszek – powiedziała. Jaki dres wybrać?

Dania z jabłkami

Kucharz Maria Ożga zdradziła przepisy na dania z jabłkami. Jak zrobić sałatkę z jabłkami?