Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Już od wielu lat oferta zajęć dodatkowych się powiększa. Judo, balet, gra na instrumentach czy budowanie z klocków Lego. Często jednak rodzice wywierają niezdrową presję na maluchach i zabawa staje się przykrym obowiązkiem. Jak tego uniknąć, by dziecko miało szczęśliwe dzieciństwo? W studiu „Dzień Dobry TVN” psycholog Dorota Maciejec rozmawiała z prowadzącymi o tym, czy zajęcia dodatkowe to konieczność.

Wzorzysty eklektyzm w salonie

Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła Katarzynę Gostrowską oraz Roberta Walczaka, którzy opowiedzieli o tym, jak z czasem ich dom nabierał kolorów. – Kolor to jest najważniejsza rzecz na świecie – zaśmiał się mężczyzna. Znajdziemy u nich tapety w panterkę, zdjęcia oprawione w złote ramy, a nawet lśniący pieniek. Skąd czerpią pomysły na te wszystkie dekoracje?

Jak wkomponować motywy zwierzęce w mieszkaniu?

W studiu programu Ewa Mierzejewska opowiedziała o modzie na motywy zwierzęce we wnętrzach. – Kochajmy tkaniny – podkreśliła ekspertka. Poradziła, by być odważnym i wybierać niecodzienne wzory, które wprowadzą trochę koloru i egzotyki do naszego domu. Co zaproponowała?

Z deską przez świat

Agata Dobrzyńska jest pasjonatką sportów ekstremalnych. Od wielu lat uprawiała snowkite, czyli jazdę na desce snowboardowej z podpiętym kitem. Kocha jogę, a jakiś czas temu zainteresowała się kitesurfingiem. Czy ten sport jest odpowiedni dla kobiet? – Jest bardzo bezpieczny, o ile wiem jak go uprawiać – podkreśliła surferka.

Jabłka w roli głównej

W dzisiejszej kuchni programu Maria Ożga zdradziła przepisy na słodkości z owocami. Przygotowała oponki z ciasta, bez dodatku cukru oraz ciasto miodowe jabłkami. Jak je przygotować?