Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Kamil Grosicki opowiedział w „Dzień Dobry TVN” o swojej przyrodniej siostrze Kornelii, która odnosi sukcesy w piłce nożnej. – Strzela bramki i mam nadzieję, że w przyszłości zagra w reprezentacji – powiedział. – Zawsze sobie gratulujemy dobrych występów – dodał.

Olaf Lubaszenko szczerze o swoim zdrowiu

Olaf Lubaszenko zmagał się z depresją, której wynikiem była otyłość. – Traktuję tę sprawę jako etap w dążeniu do bycia coraz zdrowszym, coraz sprawniejszym – powiedział w rozmowie z dziennikarzem Mateuszem Hładkim. Jak skomentował doniesienia prasy na temat swojej wagi? – Ciekaw jestem skąd wzięły się te informacje, bo ja nie ważyłem się od siedmiu miesięcy, a informacje były sprzed miesiąca – zaznaczył.

Omenaa Mensah producentką spektaklu

- O sprawach trudnych, niełatwych trzeba mówić w sposób lekki, przyjemny i zabawny, bo to lepiej wtedy dociera – powiedziała Omenaa Mensah, która produkuje spektakl teatralny. Jacy bohaterowie wystąpią w sztuce?

Plotki z życia gwiazd

Jak aktor Borys Szyc świętował swoje 41. urodziny? Kto jeszcze miał urodziny?

Jabłka w roli głównej

Kucharz Maria Ożga opowiedziała o różnych rodzajach jabłek. Jakiej odmiany jest już najmniej? Jakie jabłka są najlepsze do wypieków?

Recykling po francusku

Jak Francuzi podchodzą do recyklingu? – W naszym sklepie wszystkie produkty sprzedajemy luzem, a do tego są one lokalne i bio – powiedziała Marie Guillemenot. – Przychodzisz z własnym pojemnikiem i napełniasz go samodzielnie – dodała sprzedawczyni. Jak działa Stowarzyszenie Les Cycles-re? – Produkujemy rowery z części używanych – wyjaśnił Florent Motte.