Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Świat obiegła informacje, że Quentin Tarantino w wieku pięćdziesięciu sześciu lat po raz pierwszy zostanie ojcem. Czy późne ojcostwo ma swoje zalety? W studiu „Dzień Dobry TVN” na ten temat rozmawiali Dariusz Kordek, Robert Chojnacki oraz Robert Rutkowski. – Generalnie są same pozytywy – powiedział aktor, którego dwoje dzieci urodziło się, kiedy zbliżał się już do pięćdziesiątki.

„Starsza pani musi fiknąć” z mamą Dawida Kwiatkowskiego

Dziś wieczorem na ekranach telewizorów będzie można zobaczyć pierwszy odcinek nowej produkcji TVN „Starsza pani musi fiknąć”. Jednymi z uczestników programu będzie Dawid Kwiatkowski ze swoją mamą Agnieszką. Wspólnie wybrali się do RPA na swoją pierwszą, wspólną podróż. Jakie czekały ich wyzwania podczas tej wyprawy?

Co zrobić, żeby nasze dziecko było bezpieczne w domu?

W dzisiejszym programie Maria Anna Ernst-Zduniak pokazała różne gadżety, dzięki którym nasze dziecko będzie w domu bezpieczniejsze. Jak zabezpieczyć domową przestrzeń, by nie dopuścić do wypadku?

Adam Pierściński wygrał pracę marzeń

Park of Poland to największy zadaszony park wodny w Europie. Niedawno zakończył się konkurs na ratownika w tym obiekcie. Kim jest Adam Pierściński, który wygrał pracę swoich marzeń? Jakie atrakcje oferuje obiekt? Z ilu zjeżdżalni będą mogli skorzystać goście?