Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Wielka miłość Patrici Kazadi

Niedawno odbyła się premiera singla Patrici Kazadi „Tak niewiele”. – Po raz pierwszy wykonamy ten utwór wraz z zespołem, jest kwartet smyczkowy i są też chórki – zdradziła. Jak wyglądało to wydarzenie? Wokalistka opowiedziała o swojej miłości do muzyki i najnowszej piosence. – Wszystko, czym ja oddycham, to jest muzyka – wyjaśniła. Co o jej sukcesie sądzą najbliżsi? – Jest to szalenie zdolna osoba – podsumowała Katarzyna Sowińska.

Siostry Oliferuk o swoim życiu w Los Angeles

Siostry Oliferuk pochodzą z Podlasia, ale ich domem od kilkunastu lat jest Los Angeles. Angel i Violet odwiedziły Polskę, by wziąć udział w tegorocznym finale „Top Model”. Czy spędzą święta Bożego Narodzenia w swoim ojczystym kraju? Siostry opowiedziały również o swoim życiu w USA. Jak udało im się poznać Jennifer Lopez? – Trzeba mieć szczęście do ludzi – wyjaśniła Violet Oliferuk.

Jak wygląda życie towarzyskie Doroty Wellman?

Przy okazji spotkania autorskiego dotyczącego swojej nowej książki „Życie towarzyskie”, dziennikarka Dorota Wellman opowiedziała Agnieszce Jastrzębskiej o swoich przepisach na udane przyjęcia. – Wiem, że można niezależnie od przestrzeni i możliwości finansowych, przyjmować gości i mieć z tego radość – wyjaśniła. Co zainspirowało ją do napisania tego typu książki?