Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

 

Już w najbliższą środę na ekranach telewizorów będzie można zobaczyć pierwszy odcinek „39 i pół tygodnia”. Po dziesięciu latach Tomasz Karolak znowu wcieli się w rolę Darka Jankowskiego. Czy aktor wciąż utożsamia się z graną przez siebie postacią? O tym rozmawiał z Agnieszką Jastrzębską. A jak jego koledzy wspominają pracę na planie serialu „39 i pół”?

Kariera aktorska córki Tomasza Karolaka

Agnieszka Jastrzębska spytała się Tomasza Karolaka, czy to prawda, że rola jego serialowej córki miała przypaść prawdziwej córce aktora. Dlaczego nie zagrała w produkcji? – Okazało się, że jest za poważna – zdradził odtwórca roli Darka Jankowskiego. Czy dziewczynka była bardzo zawiedziona, że nie została wybrana?

Nowa miłość Lary Gessler

Magda Gessler opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie swojej córki z nowym partnerem. Dziennikarka „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Jastrzębska spytała Larę Gessler, kim jest ten przystojny mężczyzna. Czy akceptuje jej nowy związek? – Mama powiedziała, że nas kocha bardziej niż mnie samą – odpowiedziała żartobliwie córka restauratorki.

Czy Krzysztof Rutkowski zapłaci podatek od prezentów ślubnych?

Krzysztof Rutkowski wraz z nową małżonką Mają na swój ślub dostali prezenty o wartości blisko miliona złotych. Czy para będzie to zgłaszać do Urzędu Skarbowego? – Oczywiście, że tak – podsumował detektyw.

Anna Puślecka w ultra kobiecym wydaniu walczy z chorobą

Anna Puślecka, która walczy z nowotworem piersi pojawiła się na wczorajszej imprezie Flesz Fashion Night w kreacji, która zachwyciła wszystkich. Dlaczego odważyła się wyjść w tak kobiecej sukni? Czy przekonała ją do tego projektantka? – Powiedziałam „teraz albo nigdy” – wyznała Agnieszka Maciejak.

Śliwka w kuchni

W dzisiejszej kuchni programu Katarzyna Bukowska zdradziła swoje przepisy na pyszne powidła śliwkowe. Który gatunek owoców nada się do tego najlepiej?

Czy ryby są zdrowe?

W studiu „Dzień Dobry Wakacje” Olin Gutowski, który jest pasjonatem wędkarstwa, rozmawiał z prowadzącymi o tym, które ryby warto spożywać. Po które gatunki najlepiej sięgać? – Ostatnie badania wskazują, że łosoś jest jednym z najbardziej toksycznych pokarmów, jakie możemy przyjąć – powiedział wędkarz.