Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Okulistka Monika Dzięgielewska doradziła w „Dzień Dobry TVN”, jak poradzić sobie z suchym okiem. Co jest tego powodem? – Cały czas mamy zanieczyszczone powietrze, pracujemy w klimatyzowanych pomieszczeniach, patrzymy w ekrany – powiedziała. Z czego składają się łzy i jak oczyszczają gałkę oczną?

Klasyczne dania weselne

Piotr Kucharski zdradził w kuchni programu przepisy na klasyczne dania weselne.

Butelkowa zieleń – modna dekoracja weselna

Dekoracje ślubne w kolorze butelkowej zieleni to najmodniejszy obecnie trend. Dlaczego właśnie butelkowa jesień? Dekoratorka weselna Martyna Gabriel pokazała, jak może wyglądać dekoracja stołu weselnego. Jak łączyć kolory?

Byle zostało, czyli jedzenie na polskim weselu

Przyszła panna młoda Magdalena Ciepły i przyszły pan młody Igor Nowak wybierali potrawy, które pojawią się podczas ich wesela. – Stół musi być suto zastawiony – powiedziała Ciepły. Jak wygląda tradycyjne śląskie wesele? A jak wyglądają góralskie wesela?

Co serwować na weselnym stole?

Wedding plannerka Kamila Romanow wyjaśniła, jak zadbać o estetykę stołu weselnego. Jak podawać potrawy i jak układać menu? Wodzirej Mariusz Piekarski powiedział, dlaczego stoły weselne uginają się od jedzenia? Jaki jest dobry moment na poderwanie gości od stołu i zaproszenie do tańca?