Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Blanka Lipińska jest autorką bestsellerowych książek, o których mówi się, że są polskimi odpowiednikami „50 twarzy Greya”. Pisarka wzięła niedawno sekretny ślub. Kto stworzył jej suknię?  O sekretach sukni ślubnych gwiazd opowiedziały najbardziej rozchwytywane polskie projektantki. – Z każdą gwiazdą pracuje się inaczej, to są magiczne chwile – wyjaśniła Viola Piekut.

„Dzień Dobry TVN” od 7:30. Co na to prowadzący?

W „Dzień Dobry TVN” wielkie zmiany. Nowa godzina, nowi prowadzący i nowe studio. Co o zmianach sądzą między innymi: Piotr Kraśko, Kinga Rusin, Tomasz Sołtysik i Anna Kalczyńska? – Dzisiaj Gosia zadzwoniła do mnie o 5:30 rano – zdradził Filip Chajzer.

Piotr Kucharski i klasyczne dania weselne

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Piotr Kucharski przygotował szybkie wersje klasycznych weselnych dań. Jak zrobić roladę śląską? – Lubię, kiedy jest bardzo dużo farszu – wyjaśnił.

Jakie wrzosy kupować na balkon?

Wrzosowisko na balkonie może stanowić piękną jesienną ozdobę. Zakładanie wrzosowiska nie jest bardzo skomplikowane, jednak wymaga pewnej wiedzy. Rośliny wrzosowiskowe mają bowiem specyficzne wymagania, zarówno jeśli chodzi o stanowisko, jak i rodzaj gleby. O sadzeniu i pielęgnacji wrzosów opowiedział w programie ogrodnik Łukasz Skop. - Wyjmijmy w sklepie roślinę z doniczki i zobaczmy, w jakim stanie jest bryła korzeniowa – poradził.