Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Mateusz to dziesięcioletni chłopiec, który uratował swojego wujka. Podczas spotkania rodzinnego jego wujek stracił przytomność, jedyną osobą, która zareagowała bez nerwów i histerii był właśnie Mateusz, który przeszedł szkolenia z pierwszej pomocy. Jak wyglądała jego rozmowa z dyspozytorem pogotowia ratunkowego? Małego bohatera odwiedziła Katarzyna Jaroszyńska z „Dzień Dobry TVN”. – Czułem stres, ale starałem się o tym nie myśleć – powiedział Mateusz.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak opowiedział, jaka będzie dziś pogoda.

Przegląd prasy Artura Andrusa

Artur Andrus powiedział, co znalazło się w dzisiejszej prasie. – Chciałem, żeby ten mój pierwszy po wakacjach przegląd prasy składał się głównie z dobrych wiadomości – zaznaczył.

Przyjechał z Jamajki, żeby rozbujać Polaków

Lionel Foster vel Pops Xqlusiv to tancerz, który przyjechał do Polski, aby zaprezentować dancehall. – To jest taki narodowy taniec jamajski, nawet najmłodsze dzieci w tym stylu tańczą – powiedział. W jakich okolicznościach jest tańczony dancehall? Na scenie programu Lionel Foster vel Pops Xqlusiv pokazał, jak wygląda ten taniec.

Kiedy można zawiesić spłatę kredytu?

Ekonomista Paweł Cymcyk wyjaśnił, kiedy można zawiesić spłatę kredytu.

Osiołki, które przyszły na piechotę z Francji

Anna opowiedziała o osiołkach, które przyszły z Francji do Polski. – U osiołków to jest naturalne, że one cały czas chodzą – zaznaczyła. Jak wyglądała ich podróż?

Ile kosztuje darmowa edukacja?

Dziennikarka specjalizująca się w tematach edukacyjnych Justyna Suchecka opowiedziała o tym, jak wygląda darmowa edukacja w Polsce. – Kiedy zaczyna się wrzesień, to wychodzą wszystkie ukryte koszty – zaznaczyła. Jakie są to opłaty? Ile kosztują podręczniki?