Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Marcin Sawicki odwiedził szkołę we wsi Dobra, w której uczy się 19 uczniów. Jak wygląda nauka w klasie, która liczy 3 osoby? Czy można przyjść nieprzygotowanym? Robert Stockinger przywitał za to nowy rok w Rumii gdzie odwiedził szkołę, w której można się uczyć języka kaszubskiego.

Pierwszy dzień szkoły. Czego mogą się spodziewać uczniowie?

W studiu „Dzień Dobry TVN” prezes Fundacji „Rodzice mają głos” Dorota Łoboda, dyrektor jednego z warszawskich liceów Marcin Konrad Jaroszewski i dziennikarka Renata Kim zdradzili, z jakimi problemami mogą się borykać szkoły w roku 2019/2020.

Pistacja – krowa, która urodziła czworaczki

We wsi Gąbin jałówka "Pistacja" urodziła niedawno czworaczki. To ewenement na skalę światową. O tym wyjątkowym wydarzeniu opowiedział właściciel krowy Gniewko Gajewski. Czy było to dla niego duże zaskoczenie?

Katarzyna Miller i Marcel Rożek o Dniu Dużego Rozmiaru

Dziś swoje święto mają osoby z ponadprzeciętnym rozmiarem. Jakie problemy napotykają na co dzień? O wadach i zaletach jakie niosą ze sobą większa waga czy wzrost opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN” koszykarz Marcel Rożek i psycholog Katarzyna Miller.

Przegląd prasy Andrzeja Stankiewicz

W studiu programu Andrzej Stankiewicz zaprezentował najnowsze informacje z polskiej prasy. Opowiedział między innymi o 80. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej i e-papierosach w Polsce.