Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Joszko i Debora Brodowie są małżeństwem od 19 lat. On jest znanym w świecie multiinstrumentalistą i kompozytorem, ona pisze teksty piosenek i reżyseruje teledyski. Są twórcami popularnego zespołu „Dzieci z Brodą”, a także rodzicami jedenaściorga dzieci - 9 synów i 2 córek. Jak wygląda ich codzienne życie? O tym opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”. Jak radzą sobie z hejtem?

Magda Gessler o kolejnej edycji „Kuchennych rewolucji”

Już od 5 września na antenę TVN powraca kolejny sezon „Kuchennych rewolucji”. Będzie to już 20 sezon programu. O kolejnej edycji restauratorka opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”. Jak wspomina te wszystkie lata? Dlaczego według niej program cieszy się taką popularnością?

Edward Miszczak o nowościach w jesiennej ramówce

Po wakacjach na antenie TVN nie zabraknie sprawdzonych formatów i ulubionych seriali, ale i nowości. Do tych ostatnich należą między innymi reality show "Starsza Pani Musi Fiknąć" czy program "MY WAY" z udziałem Edyty Górniak. Po 10 latach powróci również lubiany przez widzów serial ,,39 i pół tygodnia”. O nowościach w jesiennej ramówce TVN opowiedział dyrektor programowy Edward Miszczak.