Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

„Top Model” to program, w którym tysiące dziewczyn oraz chłopaków różnych kształtów i rozmiarów walczy o przepustkę do świata mody. Już w najbliższy poniedziałek rusza pierwszy odcinek ósmego sezonu show. Jakie atrakcje czekają widzów? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli jurorzy: projektant Dawid Woliński oraz fotograf Marcin Tyszka.

Wojenne wspomnienia harcerzy Szarych Szeregów

Szare Szeregi były Organizacją Harcerską ZHP w czasie okupacji niemieckiej podczas II Wojny Światowej. Zostały powołane 27 września 1939 w Warszawie. Współpracowały z Komendą Główną AK oraz z Delegaturą Rządu Rzeczypospolitej Polskiej na Kraj. Jak dzień wybuchu II Wojny Światowej wspominają harcerze Szarych Szeregów? - Nasi chłopcy zrywali flagi z urzędów niemieckich – wyjaśniła harcerka Irena Paprocka.

Hanna Karpińska i zapiski z wojny jej babci

Hanna Karpińska w archiwum rodzinnym znalazła dziennik swojej babci, która opisała w nim pierwszy dzień II Wojny Światowej. Jak doszło do tego odkrycia? Jakie ciekawe zapiski znajdują się w dzienniku? O tym opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”. Towarzyszył jej prawnuk Zofii Stamirowskiej Marek Pogorzelski.