Dzień Dobry TVN

sezon 34

Dzień Dobry TVN

Kasia Smutniak jest polską aktorką, która od wielu lat żyje we Włoszech. Zaczynała jako modelka, a od 2000 r. odnosi sukcesy jako gwiazda kina. Podczas 74. Festiwalu Filmowego w Locarno Kasia Smutniak odebrała nagrodę dla największej osobowości współczesnego kina. Tym samym dołączyła do zaszczytnego grona, w którym znaleźli się już m.in. Meg Ryan, Adrien Brody czy Mia Farrow. O tym wyróżnieniu opowiedziała w „Dzień Dobry Wakacje”.

„Czarna Owca” - nowa słodko-gorzka komedia już w kinach

Do kin trafiła komedia "Czarna owca" w reżyserii Aleksandra Pietrzaka. Jak podkreślają twórcy, to słodko-gorzka opowieść o więzach rodzinnych. Życie głównych bohaterów dość niespodziewanie wywróci się do góry nogami i każdy z nich będzie musiał na nowo poukładać swoje życie. O produkcji w „Dzień Dobry Wakacje” opowiedzieli aktorzy wcielający się w główne postaci: Arkadiusz Jakubik, Kamil Szeptycki i Anna Cieślak.

Bartek Jędrzejak i prognoza pogody na weekend

Prosto z Zamku w Liwie Bartek Jędrzejak przedstawił prognozę pogody na weekend. Czy czeka nas ochłodzenie? Opowiedział również, jakie atrakcje oferuje to wyjątkowe miejsce.

Gadżety, których nie może zabraknąć na wakacyjnych wyjeździe

Na wyposażeniu każdego podróżnika powinny znaleźć się przydatne gadżety. Podczas podejmowania podróży – zarówno małej, jak i dużej – powinniśmy zaopatrzyć się w przedmioty, które nierzadko mogą znaleźć zastosowanie w przeróżnych sytuacjach. Jakie praktyczne gadżety mogą się najbardziej przydać? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedział „Pan Gadżet” Konrad Koterba.