Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

„Dzień Dobry TVN” wróciło po wakacjach.  Program dokładnie 14 lat temu wystartował na antenie TVN. Jak wyglądały poprzednie sezony? Jak przez lata zmieniało się studio?

Andrzej Polan i przepis na knedle ze śliwkami

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Andrzej Polan podzielił się swoim przepisem na doskonałe knedle ze śliwkami. – Do knedli ziemniaki gotujemy w łupinie – wyjaśnił. Z czego składa się ciasto?

Bartek Jędrzejak i tajniki raftingu

Bartek Jędrzejak odwiedził Kraków, gdzie postanowił poznać tajniki raftingu. O tym sporcie opowiedział mu Bartosz Czauderna. Na czym dokładnie polega?

Jak powstaje huragan?

Do wybrzeża Florydy zbliża się niebezpieczny huragan Dorian. Jak duże zniszczenia może spowodować? O tym, jak powstają tego typu zjawiska pogodowe opowiedział w „Dzień Dobry TVN” Cezary Szmidke z Centrum Nauki Kopernik. - Huragany to burze, które powstają w tropikach i obracają się – wyjaśnił.

Czy Donald Trump odwołał swoją wizytę z powodu huraganu Dorian?

Prezydent Donald Trump przełożył swoją wizytę w Polsce z powodu nadciągającego nad Stany Zjednoczone huraganu. W obchodach 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej zastąpi go wiceprezydent Mike Pence. Czy huragan był jedynym powodem tej decyzji? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli amerykanista prof. Zbigniew Lewicki oraz korespondent Faktów TVN w Stanach Zjednoczonych Marcin Wrona.