Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

Zespół De Mono z Andrzejem Krzywym oraz Piotrem Kubańczykiem na czele, powraca z nową płytą i brzmieniem. O swoich nietypowych metodach promocji krążka, muzycy rozmawiali w programie „Dzień Dobry Wakacje”. Co wymyślili artyści?

Słoneczny koniec wakacji

Bartek Jędrzejak wybrał się do skąpanego w słońcu Sopotu, gdzie rozmawiał z najbardziej utytułowanym polskim żeglarzem – Mateuszem Kusznierewiczem. Olimpijczyk opowiedział swoim powrocie do żeglowania regatowego na małych łódkach na mistrzostwach świata. Jak wspomina to doświadczenie?

Przedszkole a choroby

Już za parę dni rozpocznie się nowy rok szkolny. Dla rodziców tych maluchów, które po raz pierwszy pójdą do żłobka czy przedszkola jest to czas dość stresujący, a przede wszystkim martwią się o zdrowie swoich pociech. W dzisiejszym programie Łukasz Durajski wyjaśnił co zrobić, by zbudować dziecku odporność. - Musimy zadbać o jego dietę – podkreślił pediatra.

Obchody piętnastolecia iTVN w Chicago

TVN International to nowoczesna telewizja, stworzona z myślą o Polakach mieszkających poza granicami kraju. Na jej antenie codziennie zobaczyć można najciekawsze produkcje z wielu stacji TVN oraz wiele zagranicznych filmów fabularnych i dokumentalnych. W tym roku obchodziliśmy piętnaste urodziny stacji, a uroczystość prowadzona przez Joannę Krupę i Oliviera Janiaka, odbyła się w Chicago.