Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

Kasia Bukowska zaproponowała pyszne, bezmięsne dania. Blogerka kulinarna przygotowała makaron z warzywami i orzechami. To zdrowe połączenie dostarczy wielu cennych składników odżywczych. Jak je przygotować?

Z wizytą u profesora Stephena Westaby, jednego z najlepszych kardiochirurgów na świecie

Profesor Stephen Westaby to jeden z najwybitniejszych kardiochirurgów na świecie. Przeprowadził dwanaście tysięcy operacji. Właśnie ukazała się jego książka "Kruche życie" - opowieść o przejmujących przypadkach medycznych, z którymi profesor zetknął się na przestrzeni kilkudziesięciu lat swojej kariery. Z lekarzem rozmawiała Anna Senkara.

Dlaczego Katarzyna Werner rzuciła pracę i przeprowadza się na Zanzibar?

Dziennikarka TVN24 Katarzyna Werner postanowiła zmienić swoje dotychczasowe życie o sto osiemdziesiąt stopni. Sprzedała cały swój dorobek, wzięła kredyt i razem z mężem chcą otworzyć hotel na Zanzibarze. Co spowodowało, że zakochała się w tej egzotycznej wyspie?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak przedstawił burzową prognozę pogody na ostatnie dni sierpnia.

Pożegnanie tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka

Znajomi i przyjaciele tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka podzielili się w programie „Dzień Dobry Wakacje” wspólnymi wspomnieniami i pożegnali producenta. Dla wielu osób był on inspiracją i wzorem do naśladowania, a wszyscy podkreślali, że był po prostu niesamowitą osobą. – Był człowiekiem, który kochał ludzi i życie i tak go zapamiętam – wyznał Piotr Sobociński.