Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

Jak wygląda fotograficzna sesja porodowa? Czy fotograf towarzyszy przyszłej mamie przez cały czas? O tym zjawisku opowiedziały w „Dzień Dobry Wakacje” fotograf porodowa Ania Wibig i dwie mamy, które fotografowała: Dominika Muchorska i Paulina Grygiel. Jak wspominają to doświadczenie?

Na czym polega sardyński sekret długowieczności?

Sardynia jest jednym z pięciu miejsc nazwanych Niebieską Strefą. Oznacza to, że jej mieszkańcy żyją nieprzeciętnie długo. Skąd bierze się sardyński sekret długowieczności? O tym opowiedzieli rodowici Sardyńczycy. Jak wygląda ich typowy dzień? Co jedzą?

Obiady na bezmięsny piątek

Katarzyna Bukowska w kuchni „Dzień Dobry Wakacje” podzieliła się swoimi warzywnymi przepisami. Na stole pojawiły się takie pyszności jak gulasz rybny z koprem włoskim i warzywne pulpety.

Shandy & Eva na scenie „Dzień Dobry Wakacje”

Shandy & Eva to duet, który powstał w Los Angeles na początku 2015 roku. Ewa Żmijewska poznała Shandrelicę Casper w Los Angeles College of Music w Kalifornii, gdzie obie podjęły studia na wydziale Vocal Performance i właśnie tam zaczęły współpracę. Swoją historię opowiedziały w „Dzień Dobry Wakacje”. Na scenie programu wykonały również o tytule „Czasem”.