Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

Brązowa medalistka na Międzynarodowej Olimpiadzie Matematycznej Justyna Jaworska, brązowy medalista Tomasz Ślusarczyk i srebrny medalista Radosław Żak oraz nauczyciel matematyki w 13 LO w Szczecinie Filip Smentek opowiedzieli o sukcesach młodych polskich matematyków. Jak zaszczepić w młodych ludziach miłość do matematyki? Justyna Jaworska jako pierwsza Polka od 22 lat pojechała na Międzynarodową Olimpiadę Matematyczną. – Lubiłam zagadki logiczne i bardzo szybko zaczęłam bawić się w konkursy, zawody, chodziłam na koło matematyczne – powiedziała w „Dzień Dobry TVN”.

DJ-ka z Dubaju

DJ-ka Sonia Truszkowska opowiedziała o swojej pracy. – Ciężko jest się spotkać ze znajomymi, bo wszyscy mają wolne weekendy, ja w weekendy zazwyczaj pracuję – zaznaczyła. Jak przygotowuje się do koncertu? Gdzie wybiera się w trasę koncertową? Jak wyglądało jej dzieciństwo?

Gwałtowne nawałnice w Polsce

Bartek Jędrzejak opowiedział o skutkach nawałnic w Polsce. Prezenter pogody wyjaśnił też, jaka będzie dzisiaj pogoda.

Wrześniowy ślub

Ewelina Rydzyńska doradziła, jak goście powinni ubrać się na ślub. – Przygotowałam trzy stylizacje, dla trzech różnych typów kobiet – powiedziała stylistka.

Zaginione Plemię Izraela

Czarni Hebrajczycy uważają się za zaginione plemię Izraela. Pochodzą z Chicago, a do Izraela przybyli w latach 60. – Życie codzienne naszej społeczności reprezentowane jest różne instytucje – powiedziała Ahmahlyah E. Sar Elyahshuv, duchowa wojowniczka. – Mamy Ministerstwo Boskiego Rolnictwa, które oparte bioorganicznych uprawach, mamy Ministerstwo Boskiej Informacji – dodała. Jak wygląda ich życie?