Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

Już za kilka dni pierwszy dzwonek. Wiele dzieci czuje niechęć przed pójściem do szkoły. Jak rodzice mogą pomóc w przyjemnym starcie roku szkolnego? W studiu „Dzień Dobry Wakacje” swoimi poradami podzieliły się: mama dwójki dzieci i trenerka efektywnego uczenia się Katarzyna Pijanowska oraz pedagog dziecięcy dr Monika Just. Dzieci zdradziły również, jak minęły im wakacje i co sądzą rozpoczęciu roku szkolnego.

Jak wybrać idealną perukę?

Peruki potrafią być problematyczne. Jak dobrać odpowiednią do kształtu twarzy i urody? O tym w „Dzień Dobry Wakacje” opowiedziała stylistka fryzur Klaudia Duszyńska.

Wielki powrót legendy rocka – zespołu The Raconteurs

The Racounteurs to zespół rockowy założony w 2006 w Detroit przez Jacka White'a i Brendana Bensona. Pod koniec czerwca 2019 zespół wydał swoją trzecią płytę, która pojawiła się po 11-letniej przerwie. Jak czują się po powrocie na scenę? Spytał ich o to Marcin Sawicki. - Pracujemy do momentu, kiedy piosenka sama nam powie, że jest gotowa – wyjaśnił Jack White.

Svetlana Ovsyankina i przepis na rosyjski chłodnik

W kuchni „Dzień Dobry Wakacje” baletnica Svetlana Ovsyankina podzieliła się swoim przepisem na rosyjski biały chłodnik. Jakie składniki się w nim znalazły?

Maria Tyszkiewicz w piosence „Ufam sobie”

Na scenie „Dzień Dobry Wakacje” wystąpiła młoda polska wokalistka Maria Tyszkiewicz. Wykonała swój autorski utwór „Ufam sobie”.