Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

Skateboarding przez wiele osób wciąż uważany jest za sport dla chuliganów, mimo że już w tym roku będzie dyscypliną olimpijską na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020 w Tokio. W Polsce jednym z pierwszych deskorolkarzy był Adam Malita, który do dziś kocha i uprawia ten sport. Jak to się zaczęło?

Pan Yapa – kultowa postać

Dla osób urodzonych w latach 90. Pan Yapa to postać kultowa, kojarzoną z popularnego programu młodzieżowego „5,10,15”. W jego rolę wcielał się Krzysztof Janczak, który w dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedział o tym, jak wspomina tamte czasy.

Domowy obiad dla całej rodziny

W kuchni programu Martyna Macka przygotowała swoje propozycje na obiad dla całej rodziny. Jak przygotować kurczaka satay z sosem z masła orzechowego i przepyszną zupę pomidorową?

Kim jest luzak?

Luzak to wymarzony zawód dla pasjonatów jeździectwa. Wbrew pozorom nie jest to osoba o swobodnym zachowaniu, nietraktująca życia poważnie, a opiekująca się końmi w stajni oraz podczas zawodów. Co obowiązki ma osoba pracująca w ten sposób?

Jak rozwijać inteligencję poprzez muzykę?

Z badań wynika, że dzieci, które od najmłodszych lat zajmują się muzyką, o wiele bardziej i szybciej rozwijają swoją inteligencję. W programie Magdalena Kordaszewska opowiedziała o tym, dlaczego warto dawać maluchom zabawkowe instrumenty muzyczne i bawić się dźwiękami.